Advanced Search

0 EURO to 1000000 EURO

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Lootaguse 2, Liikva küla, Harku vald, Harjumaa

475000 EURO

add to favorites 
Property Id : 20707
Price: 475000 EURO

About this property

MÜÜA VALMIS MAJAKOMPLEKS 

Pakume omalt poolt soodsatel tingimustel finantseerimist

Hind 475 000 €

  • kinnistu andmed
  • katastritunnus: 19801:001: 1397
  • sihtostarve: elamumaa 100%
  • pindala: 7111 m2

Kinnistu Lootaguse tee 2 on kaetud loodusliku rohumaa ja metsamaaga, maa-alale on rajatud tiik. Mullakiht paekivil on ca 1m.

Kinnistu paikneb privaatselt, looduslikult väga ilusal kohal. Veevarustus ja kanalisatsioon on tsentraalsed.

 

Koolid, poed lasteaiad 8 km kaugusel Tabasalu alevikus. Tallinna kesklinna 25 km.

Majakompleks sobib hästi suurele perele, kes soovib kodu privaatses ja avaras asukohas.

Kompleksi koosseisus on omavahel sobivad ühes stiilis 6 toaline üksikelamu, sauna/külaliste maja saaliga ja magamiskohtadega loftil ning garaaž kahele autole.

KINNISTU 7111 m2

Kinnistu Lootaguse tee 2 suurusega 7111m2 on kaetud loodusliku rohumaa ja metsamaaga. Muulakiht paekivil on ca 0,8 m. Reljeef on tasane. Saunamaja läheduses on rajatud tiik sügavusega kuni 5 m.  Juurdepääs kinnistule Lootaguse teelt.

ÜKSIKELAMU 147.8 m2

Üksikelamu kujutab endast kahekordset kellerdamata viilkatusega puitehitist betoonpõrandatega esimesel ja teisel korrusel. Hoone konfiguratsioon  on projekteeritud konstruktsioonidele sobiv ja loogiline. Elamu esimesel korrusel paikneb esik, trepihall, tualett, tehniline ruum, avatud köök koos söögitoaga, elutuba. Elutoast pääseb läänesuunas paiknevale terrassile. Teisele korrusele pääseb puittrepi kaudu. Teisel korrusel paikneb 4 tuba ning vannituba.

Elamu aknad -3x klaasiga plastraamides, väliuks naturaalses puidust, klaasitud, kaetud toonitud õliga. Hoone välisseinad vertikaalne vooder, hööveldatud Siberi lehis, räästad, piirlauad kaetakse toonitud õliga. Korstnad krohvitakse tsementkrohviga. Katusekate-terasprofiilkatus (Ruukki klassik). Sokkel-kaetud kivipuruplaadiga Kivex. Üksikelamu energiatõhusus arv on 138 kWh/m2-a, B klass. Küte baseerub soojuspumbal ja kuuma vee toitel põrandaküttel esimesel ja teisel korrusel. Korsten võimaldab kamina paigaldamist saalis.

GARAAŽ 56.3 m2

Garaaž kujutab endast ühekordset ruudukujulise konfiguratsiooniga viilkatusega ehitist katuslaega. Suletud netopind 56.3 m2. Garaaž on soojustatud ja võimaldab kütmist.

SAUN 33.7 m2

Saunahoone  kujutab endast ühekordset viilkatusega puitehitist. Saunas paiknevad puhkeruum, leiliruum, pesuruum, riietusruum, wc. Katuslaega hoones on saunaruumid kaetud vaheaega, mis tekitab lofti kuhu pääseb redeliga puhkeruumist. Korsten võimaldab kamina paigaldamist saalis. Lisatud elektripõrandaküte.

HALJASTUS

Pargimuru ja looduslik haljastus, teed ja parkimine – killustik

* 3d pildid on informatiivse iseloomuga

Amenities and Features

Compare Listings