Täpsem otsing

0 EURO to 1000000 EURO

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Heki tee 6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Heki tee 6,

Lisa lemmikutesse 
ID: 19222

About this property

Uued korterelamud Viimsi valla hinnatuimas piirkonnas – Haabneemes.

Pakume omalt poolt soodsatel tingimustel finantseerimist

ENERGIAMÄRGIS “C”

Arenenud infrastruktuur: valgustatud Randvere tee koos jalgrattateega, läheduses asuv lasteaed, Eesti uusim ja moodsaim koolimaja, staadion, uus spordihoone, haigla, polikliinik, kaubanduskeskus, SPA tervisekeskus, hea ja kiire bussiühendus (1A) Tallinna kesklinnaga.

Põrand

Tammepuidust põrandakatteid on alati hinnatud nende vastupidavuse pärast. Ainult tammele omane massiivne väljanägemine rõhutab põrandakattes naturaalset puitu ja ühendab endas range ilu tugevuse ja kulumiskindlusega.

Kõigis Heki tee 6 korterites on firma Techomar&Adrem LTD klassikaline kolmekihiline tammepuidust laudparkett. Esta Parketi laudparketis on Ida_euroopa tamm, Baltimaade mänd ja vene kask ühendatud ökoloogiliselt puhtaks kõrgtehnoloogiliseks tooteks.

Uks

LEBO uste puhul:
Kasutatakse vaid valitud ja kõrge kvaliteediga toormaterjale
nii garnituur kui ka Saksa päritolu komponendid on mitmekordselt testitud
tehniliselt perfektne ja tugev konstruktsioon
vastupidavad, kõrge kvaliteediga pinnad
keskkonnasõbralikud materjalid ja tootmisprotsess
RAL kvaliteedi tagamise monitooring tootmises

Heki tee 6 paigaldatud uksed vastavad kõik üaltoodud kirjeldustele. Käsitsi valitud naturaalne materjal annab iga teie uksele kvaliteetse ning unikaalse välimuse.

Seinaplaadid

Vivarec keraamilised plaadid
Ragno Plisse
Noor, dünaamiline ja modernne. Noor tänu oma elavatele värvidele. Vibreeriv oma viisilt peegeldada valgust, veetlevad valgusefektid ja sädelus. Modernne tänu oma rafineeritusele ja kaasaegsusele.

Bonsai

Lihtsus giidina. Täis pinevust ja võimalusi. Need on märksõnad, mida võib tuua Bonsai plaatidele iseloomustuseks.
Ainult mõne laiselise joonega võib tuua muidu minimalistlikku vannituppa sisse pehmuse ja elu.

Segistid

65ior

ARC segisti Damixalt on tõeline “Võimaluste segisti”: paindlik-mobiilne-seadistav-manööverdatav-varieeritav-kohanduv.

Kraanikauss

ARC-pöörlevad pead.
ARC on segu progressiivsest disainist ja mitmesuunalisest liikumisest. Korpuse, jooksutoru ja otsiku unikaalne ja pöördeline disain toob esile ka uuendusliku inseneritöö.

Vannid

Balteco on pikkade traditsioonidega eestimaine vannide, massaaživannide, dušikabiinide, aurusaunade ja mini-basseinide tootja. Balteco vannid on tõelised meistriteosed, kus maksimaalne lõõgastav efekt on ühendatud täiusliku tehnilise lahendusega.

Konstruktsioonid:
Korterelamud rajatakse monoliitsetele plaatvundamendile, soklikorruste ja korruste kandeseinad ehitatakse monteeritavatest raudbetoonelementidest. Hooned on omavahel ühendatud ühise soklikorrusega. Vahelaed ja katuslaed ehitatakse monteeritavatest õõnespaneelidest, kandvad siseseinad monteeritavatest raudbetoonelementidest. Rõdude ja sisetreppide kandekonstruktsioonid rajatakse terasest. Rõdud on pealt kaetud 15 mm paksuse veekindla vineerplaadiga ja PVC terrassikattematerjaliga. Sisetreppide astmeplaadid on lihvitud mosaiikbetoonist. Hoonetel on PVC-kattega lamekatused.

Avatäited:
– 2x klaaspaketiga plastaknad, värvitoon väljastpoolt tumehall RR23, seestpoolt valge; – Välisuks – metallraamidega klaasvälisuksed on klaasitud kahekordse kirka klaaspaketiga, millest välimine on karastatud klaas, profiilid värvitud tumesiniseks RAL 5013 – Tuulekoja siseuksed –metallkonstruktsioonis siseuksed on klaasitud ühekordse kirka karastatud klaasiga – Korteri välisuks – puitkonstruktsioonis spoonkattega uksed, ukseleht peitsitud trepikoja poolt oranži, korteri poolt värvitu peitsiga. Ukseleng on peitsitud oranži peitsiga. – Korteris siseuksed – tamme spooniga siledad puituksed.

Elektrisüsteem:
Kummagi korterelamul on eraldi elektriruumid, milles paiknevad peajaotuskeskused PJK1 ja PJK 2. Elektriruumid paiknevad soklikorrusel. Trepikodades on korterite arvestikeskused. Igasse korterisse on ette nähtud oma jaotuskeskus, kus paiknevad elektritarbijate kaitselülitid. Lülitite, pistikutepesade ja valgustite toitekaablid paigaldatakse süvistatult ja vastavalt elektriprojektile. Esiku, köögi, tubade laes on toitekaablid valgustite ühendamiseks (valgustid ei sisaldu korteri hinnas). Pesuruumides ja WC-des paigaldatakse halogeenvalgustid vastavalt projektile.

Side- ja TV antennivõrk:
Hoonetesse rajatakse TV antennivõrgud. Antennivõrku hakkab opereerima kaabeltelevisiooniettevõte. TV-kaablid paigaldatakse süvistatult ja vastavalt projektile. Igasse korterisse sisestatakse antennikaabel soklikorruse tehnilistes ruumides paiknevatest antennivõrgu jaotusseadmetest. Jaotusseadme paigaldab kaabeltelevisiooniteenuse pakkuja. Sidejaotlad paigaldatakse soklikorrusele elektriruumidesse. Sidejaotla aktiivseadmed paigaldab Elion Ettevõtted AS. Korterelamu sidevõrk on projekteeritud arvestusega, et iga korteri omanik liitub omaette sideteenuse pakkujaga. Sidevõrk baseerub hoonesse siseneval AS Elion sidekaablil. Kõikidesse korteritesse nähakse ette kaabel RJ45 pistikuga ja telefoni kaabel. Kaablid paigaldatakse süvistatult ja vastavalt projektile.

Valvesignalisatsioon:
Valvesignalisatsioonisüsteem korteris sisaldab monteeritud kaableid seintes ning paigaldatud aktiivseadmeid (valvesignalisatsiooni 5 tsooniga keskseade, sõrmistik, IP liikumisandurid, sireen, magnetkontaktandur, telefoniliiniga ühenduse valmidus, jms). Sõrmistikud paigaldatakse iga korteri sissepääsu kõrvale. Sisenemisustele paigaldatakse magnetkontaktandurid ja programmeeritakse viivis tsooniks. Viivis sisenemiseks ei tohi olla üle 20 sekundi ja väljumiseks piisab 30 sekundist. Signaali edastamine sideliini, robot-telefoni või raadiosaatja abil on korteri valdaja valik, sõlmides lepingu vastava teenuse pakkujaga.

Tulekahjusignalisatsioon:
Ruumid varustatakse adresseeritava tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga, mis avastavad rikke ja kontrollitaval alal tekkinud tulekahju, võimalikult varases staadiumis ning edastavad selle teate keskseadmele. Tulekahju märguandeks paigaldatakse hoonesse häirekellad. Kaabeldus teostatakse varjatult. Anduritena kasutatakse adresseeritavaid optilisi suitsu- ja temperatuuriandureid. Paigaldatav keskseade ühendatakse robottelefoniga/kommunikaatoriga ( haldaja hange ) , mis edastab häire päästeteenistusele.

Küttesüsteem:
Hoonete soojavarustus on lahendatud kaugkütte baasil (Fortum Termest AS). Hooned saavad sooja 0 korruse tehnilistesse ruumidesse paigaldatavatest automatiseeritud soojasõlmest. Küttekehadena kasutatavad terasplaat radiaatorid ja konvektorid; paigaldus akende alla või seintele. Korterite pesuruumid varustatakse elektrilise põrandaküttega.

Automaatika ja fonotelefonid:
Hooned varustatakse fonotelefonidesüsteemiga. Hoonete peasissepääsule paigaldatakse fonotelefoni kutsemoodul koos puutemäluga. Uksed varustatakse solenoidluku ja kaabliüleviiguga, uste avamine seest poolt teostatakse avamisnupuga. Igasse korterisse paigaldatakse üks telefonimoodul. Telefonimoodulilt saab kutse peale avada peasissepääsuust. Parkla korruse sissepääsud varustatakse sõltumatute puutemälukontrollerite, solenoidlukkude ja kaabli üleviikudega. Väljumissuunale paigaldatakse avamisnupp.

Veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteem:
Hooned ühendatakse tsentraalsete vee- ja kanalisatsioonitrassidega. Hoonetele on projekteeritud alumise jaotusega külma- ja soojaveevarustuse võrk. Soojavee süsteem on ette nähtud tsirkulatsiooniga. Kõik liinid on tühjendamise võimalusega ja sulgarmatuuriga. Soe vesi saadakse hoonete soojussõlmedest. Kõikidele korteritele on ette nähtud külma ja soojavee veearvestid.
Hoonetesse on ette nähtud järgmised kanalisatsiooni süsteemid: olmevetekanalisatsioon, katuse sademetevee kanalisatsioon, soklikorruse parklate sadevete kanalisatsioon ja drenaaž. Sisemine olmekanalisatsioon on plastist kanalisatsiooni torudest, mis on projekteeritud põrandasisestena. Olmekanalisatsiooni torud korjatakse keldrikorruse lae all kokku ja juhitakse välisvõrku. Külmades ruumides olevad kanalisatsiooni magistraaltorustikud on varustatud küttekaablitega.

Ventilatsioonisüsteem:
Iga korteri köögi pliidikubust juhitakse õhk omaette ventilatsioonipüstikuga läbi tuletõkkeklapi. Pliidikubule nähakse ette pistikuühendus ühefaasilise 230V vooluvõrku lülitamiseks. Pliidikubu hangib ja paigaldab klient. Korterite pesuruumide, garderoobide ja köökide üldventilatsioon –mehhaaniline väljatõmbeventilatsioon eraldi süsteemiga.
Kanaliventilaatorid paigaldatakse tualettruumides ripplagede taha. Katusele suubuvad üldväljatõmmete ventilatsioonipüstikud varustatakse katusel varikatetega ja tuldtõkestavate klappidega õhutorude sisenemisel šahti; õhutorudele paigaldatakse torumürasummutid. Keldrikorruse parklatesse on ette nähtud mehaaniline väljatõmbeventilatsioon kanaliventilaatoritega. Värske õhu juurdevool ruumidesse tagatakse tubadesse, ruumide välisseintesse ja/või akende kohale paigaldatavate värskeõhu klappidega. Õhu liikumise korterisiseselt tagatakse pesu- ja san.ruumide uksealuste siirdõhupilude kaudu Liftišahtidesse on ette nähtud loomulik väljatõmme. Vent.šahtid ehitatakse omaette tuletõkkesektsioonidena.

Teed ja platsid:
Pääs krundile toimub lääneküljel asuvalt Heki teelt kahe autopääsu kaudu. Kummagi korterelamu sissepääsude ette rajatakse Heki tee tupiktänava ees- ja tagaosast üks ülessõit. Krundi sissesõiduteed rajatakse kahekihilise asfaltkattega. Asfaltkatte servad on ääristatud betoonäärekividega.
Tagatakse normikohased kalded. Kogu platsipealne kõvakattepindade sadevesi ning keldriparkla sulamis- ja nõrgvesi juhitakse sadeveekanalisatsiooni läbi õlipüüdja ja ülepumpla. Hoonete sissepääsude esised pinnad kaetakse karedate pesubetoonplaatidega. Jalakäijatele on ette nähtud piki juurdepääsuteed parkimiskohtade taga kulgev 1.5m laiune jalakäigutee.

Haljastus:
Elamute ümber külvatakse muru. Kinnistu idapoolsesse külge istutatakse hariliku pärna rivi. Elamu idapoolsesse külge rajatakse laste mänguplats. Mänguplatsi maapinna ja elamu vaheosa erinevate kõrguste ületamiseks paigaldatakse trepp. Lisaks võib sissepääsude ette istutada kastistutusena mustjat ubapõõsast (cutisus nigricans).

Parkimine:
Korterelamute soklikorrustele on planeeritud autode parkimiskohad, esimestele korrusele elamu sissepääsupoolsele küljele on planeeritud autode avatud parkimiskohad. Korterelamute ühisesse soklikorruse parklasse on pääs kahe hoone vahelt. Sissepääsude esised platsid on omavahel ühendatud. Sisse – ja allasõitude kaldteed on varustatud el. küttekaablitega.
Käsitletaval alal korraldatakse kogu parkimine “omal krundil”. Iga korteri kohta on ette nähtud 1,0 autokohta. Selleks on korterelamute soklikorrusele planeeritud 80 parkimiskohta õueala sissepääsude esisele küljele 32 parkimiskohta. Krundile on planeeritud hoone ees 3.0 m mastidel paiknev välisvalgustus autode parkimiskohtade taha.

Prügikastid:
Prügikonteinerid paiknevad varjatult soklikorruste prügiruumides. Sorteeritud jäätmekäitlust lahendatakse koostöös jäätmekäitlusfirmaga. Haldaja peab sõlmima lepingu prügi regulaarseks äraveoks.

Projekteerimistööde teostajad:

Arhitektuurne osa:
RAP Arhitektid OÜ
Reg.nr. 10932087
Akadeemia tee 21E
Väline veevarustus ja kanalisatsioon:
RAP Arhitektid OÜ
Reg.nr. 10932087
Akadeemia tee 21E

Konstruktiivne osa:
Celander Projekt OÜ
Reg. nr. 11152374
Kalmistu tee 26, Tallinn
Nõrkvoolusüsteemid:
OÜ MAILIS (valve- ja tuleohusignalisatsioon)
Reg. nr. 10468359
Jaani 1a, Pärnu

Elektripaigaldis:
OÜ RR Elekter
Reg.nr.1o695351
Soo 12-46, Paide
Ehitustööde teostaja:
Peatöövõtja: Celander Ehitus OÜ

Küte ja ventilatsioon;
sisemine vesivarustus ja kanalisatsioon:
RAP Arhitektid OÜ
Reg.nr. 10932087
Akadeemia tee 21E

Amenities and Features

Hirvo Lukas

müügijuht
(372) 5089234
(372) 5089234
hirvo@alg.ee
Võta minuga ühendust

Võta minuga ühendust

Broneeri vaatamiseaeg

Compare Listings